دوره مراقبت‌های یادگیری

پدر و مادرها عاشق فرزندشان هستند و هر یک عشق خود را به صورتی نشان می‌دهند. شما از میان راه‌های بی‌شماری که برای نشان دادن عشق ورزیدن به فرزندتان وجود دارد، کدام‌یک را بهترین می‌دانید؟ شما می‌توانید دوست داشتن او را به صورتِ «پذیرش و عشق بی قید و شرط» نشان دهید، یعنی به فرزندتان اجازه بدهید بدون توجه به موفقیت‌ها یا شکست‌هایش، بداند که او را همان طور که هست دوست دارید؛ می‌توانید «زمان با کیفیت خود» را برای وقت گذراندن با او صرف کنید؛ یا می‌توانید عشق خود را به فرزندتان به‌صورتِ «تمرکز به صحبت‌های او» وقتی که حرف می‌زند و نشان دادن علاقه واقعی به نظراتش نشان دهید. علاوه بر این‌ها، ده‌ها راهِ دیگر وجود دارد که هر روز و در رابطه شما با فرزند دلبندتان پیش می‌آید و امکان توجه، از سوی شما را دارد. مهم‌ترین راهِ نشان دادن عشق هر مادر و پدری به فرزندش، با پرستاری، توجه، و مراقبت از سلامتی، رشد، و شادیِ او ظهور می‌کند. از یک نگاهِ بلند مدت و فراتر از امروز و فردا، شما می‌توانید عشق ورزیدن به فرزندتان را با «مراقبت از یادگیری» او نشان بدهید. هر ساعتی که در این راه وقت بگذارید، ماه‌ها و سال‌ها از عمر خودتان در مراقبت لحظه به لحظه از فرزندتان تا بزرگسالی را صرفه‌جویی کرده‌اید؛ و هر مبلغی که در این راه بپردازید، گنج‌های بزرگی را برای خودتان و او به ارمغان آورده‌اید که با هیچ میزانی قابل ارزش‌گذاری نیست.

از نگاه «پردیس توسعه انسانی»، این نوع مراقبت، دارای تاثیر همیشگی، همه‌جانبه، و بهترین نوع مراقبت برای همه عمر است، زیرا تربیتِ صحیح، اصولی، و مبتنی بر علوم روز، میراث ماندگارِ شما برای فرزندتان است.

خانم دکتر منیره صالحی، استاد صاحب‌نامِ دانشگاه فرهنگیان، با سابقۀ تربیتِ صدها معلم و مربی کودک، بر اساس مطالعات گسترده خود، این دوره مراقبت‌های یادگیری را طراحی و شخصاً اجرا کرده‌اند. امتیاز ویژه دوره همین است که دکتر صالحی، بهتر و دقیق‌تر از هر استادی، به خلاءهای یادگیری دانش‌آموز در خانه و ادامۀ آموزش و پرورش کودک در مدرسه آگاه است. دکتر منیره صالحی با سابقه کار طولانی، و تجربه‌های علمی و پژوهشی موثر با دانشجو-معلمان و معلمانِ نمونه، گنجینه گرانبهایی از ترکیبِ علم روز و تجربۀ حقیقی را در اختیار دارد؛ این دانش و تجربه، با اجرای وی در دوره «مراقبت‌های یادگیری»، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این دوره آموزش ویدیویی که به‌زودی بر روی سایت «پردیس توسعه انسانی» بارگذاری می‌شود، یک بسته آموزشی شاخص، علمی، و قابل اعتماد برای شما پدران و مادران عزیز در ایران و همه نقاط دیگر دنیا است.

تولید کننده محتوی:
پردیس توسعه انسانی
پردیس توسعه انسانیی
این اثر مشمول قانون حق مالکیت معنوی و استفاده از محتوای آن بدون اجازه پردیس توسعه انسانی غیرقانونی است.
Translate »