خانواده پردیس

ما به جای استفاده از اصطلاح رایج «باشگاه»، از اصطلاح «خانواده» استفاده کردیم. آرمان ما کمک به شکل گیری فضایی است که اعضا در آن با حفظ حرمت ها، در کنار هم رشد می­‌کنند. شما می توانید به خانواده پردیس بپیوندید. این خانواده کوچک به شما حس پیوستن به اجتماع و احساس تعلق خواهد بخشید.

از پیوستن به خانواده پردیس چه نفعی خواهم برد؟

در این خانواده فرصت هایی برای دیدن سایرین خواهید داشت؛ دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد؛ و شبکه تازه ای از روابط انسانی را شکل خواهید داد.

خانواده پردیس توسعه انسانی به شما کمک خواهد کرد که مهارت های جدیدی را بیاموزید؛ از شبکه تازه اجتماعی خود به امتیازات و منافع بیشتری دست پیدا کنید؛ مورد حمایت شناختی و هیجانی قرار بگیرید؛ و برای ادامه زندگی به شکل بهتری، آماده‌تر باشید.

خانواده پردیس، به شکل بهتری و در تجربه های نوآورانه‌ای به شما نشان خواهد داد که یک انسان متفاوت و خارق‌العاده هستید. اگر در تجربه‌های قبلی زندگی خود، این شانس را نداشته‌اید که جنبه‌های متمایز خود با دیگران را به خوبی و روشنی ببینید، در خانواده پردیس، از طریق فضای گفتگوهای تخصصی، خود را بهتر خواهید شناخت و برای تغییر و رشد خود، تصمیم جدید و موثرتری خواهید گرفت.

روش پیوستن به خانواده پردیس

هر یک از کسانی که در سایت پردیس عضو شده‌اند می‌توانند درخواست عضویت در خانواده پردیس را نیز داشته باشند. کسانی که فقط به عضویت پردیس درآمده‌اند، از آخرین مقالات، پادکست ها و ویدیوهای پردیس در حوزه علایق خود آگاه خواهند شد و به بسیاری از آن‌ها دسترسی خواهند داشت. این عضویت بدون نیاز به بررسی درباره متقاضی، و با ثبت‌نام در سایت به صورت متداول انجام می‌شود.

اعضایی که مایل به عضویت در خانواده پردیس هستند، درخواست خود برای عضویت را ارسال و بر اساس اطلاعاتی که در فرم درخواست عضویت در خانواده پردیس دریافت می‌کنیم، نتیجه تایید فوری یا با تاخیر عضویت را به متقاضی اطلاع خواهیم داد. به عبارت دیگر، به دلیل اینکه عضو بودن در خانواده پردیس، با هدف بهره‌مندی از اجتماع خانوادگی پردیس برای رشد و خودشکوفایی است، پیشاپیش باید این بررسی در مورد هر یک از متقاضیان صورت بگیرد که آیا حضورشان کمکی به تحقق این هدف خواهد داشت؟

مهم ترین شرایط برای عضویت در خانواده پردیس توسعه انسانی چیست؟

پردیس در فضای دانش بنیان و مبتنی بر علوم مرتبط با رشد و توسعه فردی در یک گروه از مجموعه دانشگاهی در تراز اعتباری بالا عمل می‌کند. پردیس بر مراعات دقیق منشور رفتاری خود تاکید دارد. اعضای خانواده پردیس، فارغ از مدرک تحصیلی و شغل و جایگاه اجتماعی، کسانی هستند که: 1) یکی از دغدغه‌های جدی آن‌ها در زندگی، رشد، خودشکوفایی، آموزش و یادگیری، و در مجموع، توسعه انسانی است؛ و 2) نسبت به منشور رفتاری پردیس متعهدند. 

Translate »